NAH Café Zaanstreek zaterdag 1 maart
Als je na een ongeluk of hersenbloeding niet-aangeboren hersenletsel oploopt, kan het leven er voor jezelf en je omgeving plotseling heel anders uitzien. Hoe fijn is het om met mensen samen te komen die écht begrijpen wat jij doormaakt. Dat kan in het NAH Café.
Op zaterdag 1 maart van 10.00 tot 12. 00 uur organiseert Heliomare met partners het NAH Café Zaanstreek. Het thema van deze bijeenkomst is 'Vakantie en andere uitjes'.
Ben of ken je iemand met NAH? Dan is dit de plek om elkaar te ontmoeten en het gesprek aan te gaan.
Het NAH Café is er om ervaringen te delen. Om je te laten inspireren en informeren. Om elkaar te ontmoeten in een begripvolle omgeving.
Voor wie?
Natuurlijk is het NAH Café voor mensen met niet-aangeboren hersenletsel. Maar ook als je er op een andere manier in geïnteresseerd of bij betrokken bent, bijvoorbeeld als mantelzorger, ben je van harte welkom.
Deelnemen
Deelname is gratis. Je kunt je telefonisch aanmelden via Odion KrommeNoord of een e-mail sturen naar krommenoord@odion.nl. We ontvangen dan graag je naam en hoe je het NAH Café hebt gevonden.
Locatie
KrommeNoord
Noorderhoofdstraat 127
1561 AT Krommenie
0299 - 419 830
Het NAH Café Zaanstreek is een intiatief van Heliomare, Evean, MEE Amstel en Zaan en Odion. Bekijk of download de flyer.
De andere data voor 2025 zijn:
- 21 juni - thema overprikkeling
- 4 oktober - thema zingeving
- 13 december - thema sociale kaart.
zaterdag 01 maart 2025
10:00
zaterdag 01 maart 2025
12:00